O nas

Spółka HYDRO CENTRUM została założona  w 1999r. przez Dariusza Koperskiego i Arkadiusza Mastalerza. Początkowo prowadziła działalność przy ul. Warszawskiej 32, a od września 2005 w obecnej lokalizacji – przy ul. Wyszyńskiego 77. Początkowo oferowała towar z branży sanitarnej, hydraulicznej i grzewczej, potem rozszerzyła asortyment o wyposażenie łazienek, glazurę i terakotę, artykuły wentylacyjne, chemię budowlaną.

Oferta artykułów sklepu ma charakter kompleksowy i rozwojowy: realizujemy potrzeby klienta począwszy od instalacji CO, CWU, wyposażenia kotłowni, wykończenia ścian, poprzez zaprojektowanie łazienki, dobór glazury, terakoty, fug aż po  wyposażenie łazienki i kuchni.

Oferujemy towary wiodących polskich i renomowanych zagranicznych firm w różnych przedziałach cenowych. Jesteśmy bezpośrednim dystrybutorem wyrobów znanych i sprawdzonych marek. Nasi sprzedawcy to fachowcy z wieloletnim doświadczeniem, którzy życzliwie służą klientom swoją wiedzą i potrafią trafnie doradzić. Wieloletnia współpraca z wykonawcami jest dla nas inspiracją do rozwoju firmy, dlatego też uczestniczymy w organizacji  szkoleń dla naszych współpracowników i projektantów.  Klienci chwalą sobie u nas elastyczność cen, miłą obsługę, rzetelne i fachowe porady, bezpłatny transport towarów.

 • Kontakt

  Kontakt

  Hydro Centrum

  ul. Wyszyńskiego 77

  05-300 Mińsk Mazowiecki

   

  poniedziałek-piątek: 7:00 - 19:00

  sobota: 7:00 - 14:00

   

  602 248 289

  25 758 18 19

Wszelkie prawa zastrzeżone • HYDRO CENTRUM • 2023
Realizacja Czyzkowski.net | Powered by Quick.CMS
Powrót na górę