Podsumowanie wizyty DEFRO oraz TECH STEROWNIKI

Dnia 27.03 br. mieliśmy przyjemność gościć przedstawicieli firm Defro oraz Tech razem z samochodami pokazowymi.
Można było obejrzeć z bliska nowe kotły 5 klasy min. Smart EkoPell, Bio Slim, Sigma EkoPell czy HG, o których teraz było głośno, w związku z dotacjami od gmin do istniejących instalacji centralnego ogrzewania. Natomiast firma Tech pokazała nowości, które możemy wykorzystać w naszych domach.

„Sterowniki do ogrzewania połogowego pozwalają na indywidualną kontrolę temperatury w każdym pokoju z osobna. Istnieje także możliwość podglądu i edycji temperatur z urządzeń mobilnych poprzez internet, dzięki czemu sterowanie ogrzewaniem podłogowym stanie się proste, łatwe i przyjemne a koszt ogrzewania optymalnie niski. Dodatkowo, sterowniki do ogrzewania podłogowego TECH umożliwiają podłączenie pompy jak i  urządzenia grzewczego w celu dogrzania pomieszczeń.”

 

Wszyscy którzy nas odwiedzili w poniedziałek mogli dopytać o każdy szczegół czy to sterownika czy kotła dobrze przygotowanych pracowników obu firm. Każdy mógł skorzystać z poczęstunku przygotowanego przez naszą formę dla każdego odwiedzającego nasz sklep.
Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu. 

 • Kontakt

  Kontakt

  Hydro Centrum

  ul. Wyszyńskiego 77

  05-300 Mińsk Mazowiecki

   

  poniedziałek-piątek: 7:00 - 19:00

  sobota: 7:00 - 14:00

   

  602 248 289

  25 758 18 19

Wszelkie prawa zastrzeżone • HYDRO CENTRUM • 2021
Realizacja Czyzkowski.net | Powered by Quick.CMS
Powrót na górę